FrostSEO UK FrostSEO US FrostSEO PL FrostSEO ES FrostSEO MX FrostSEO GIB

KAMPANIE PPC ADWORDS Z FROSTSEO

Zleć przeprowadzenie kamapni Adwords firmie FrostSEO i zostaw swoją konkurencję daleko w tyle! W krótkim czasie zmaksymalizuj zyski i przeciągnij więcej klientów na swoją stronę internetową .

ADWORDS

Kampanie PPC (Pay Per Click) to najlepszy sposób na szybkie zaistnienie w Sieci z nowym produktem lub usługą, które nie były do tej pory przez Ciebie promowane. Dzięki AdWords już od pierwszego dnia Twoja strona będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania fraz opisujących Twoją stronę. W tym systemie nie płacisz nic za wyświetlenia, a jedynie za kliknięcia w Twoją reklamę.

AdWords - PPC

Usługa AdWords stanowi obecnie idealne uzupełnienie pozycjonowania: wynika to z faktu, że począwszy od roku 2013 Google nie ujawnia informacji na temat słów kluczowych, z których korzystają goście Twojego serwisu. Kampania PPC prowadzona równolegle z SEO jest idealnym barometrem popularności fraz, na jake promujesz swoją stronę www.

EXPRESS
  • Budżet PPC < 200 zł
  • Tylko płatności Google
30%
PROFESSIONAL
  • Budżet PPC < 1000 zł
  • Płatności Google lub FrostSEO
25%
PREMIUM
  • Budżet PPC > 1000 zł
  • Płatności Google lub FrostSEO
20%
BESPOKE
  • Oferta SEO Bespoke
  • Płatności Google lub FrostSEO

KORZYŚCI Z KAMPANII PPC

FrostSEO oferuje prowadzenie kampanii AdWords z wykorzystaniem wszystkich dostępnych mediów: Twoja reklama będzie widoczna w wynikach wyszukiwania w przeglądarkach internetowych, a także na urządzeniach mobilnych oraz filmach w serwisie YouTube. Możemy również promować Cię na wybranym kanale, najlepszym dla Twojego rodzaju biznesu.

Reklamy mobilne mogą zawierać informacje o numerze telefonu Twojej firmy - co pozwoli klientom zadzwonić do Ciebie bezpośrednio ze strony wyszukiwania, bez odwiedzin na Twojej stronie. Możemy również skojarzyć je z Twoim adresem, co umożliwi uruchomienie jednym kliknięciem programu nawigacyjnego, który doprowadzi klientów z wyników wyszukiwania wprost pod Twoje drzwi.

BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Usługa kampanii PPC rozliczana jest jako marża od spożytkowanego budżetu, czyli liczby kliknięć w Twoją reklamę. Nie naliczamy żadnych dodatkowych opłat, a aneks na AdWords zawierany jest bezterminowo - czyli bez zobowiązań. Spróbuj już dziś i przekonaj się, jak szybko możesz wypromować się w Internecie!

AdWords - PPC
Referencje
Rynek dystrybucji alkoholi w Wielkiej Brytanii jest jednym z najbardziej konkurencyjnych na świecie. Decydując się na obecność w Internecie, liczyliśmy się z faktem, iż kanał ten będzie głównie skrzynką kontaktową dla istniejących Klientów. Usługi FrostSEO pozwoliły nam zmienić ten punkt widzenia. Obecnie nasza strona WWW stanowi jeden z najważniejszych kanałów promocji naszej firmy i przyczynia się bezpośrednio do wzrostu obrotów Top Spirits. - Martin Towler, Top Spirits (Leicester)