WSPÓŁPRACA Z AGENCJAMI

Jesteś przedstawicielem agencji reklamowej, agencji interaktywnej lub firmy tworzącej strony internetowe? Szukasz stabilnego i rzetelnego partnera do współpracy? W takim razie serdecznie zapraszamy do współpracy z FrostSEO! Dla Waszych klientów możemy świadczyć zarówno usługi pozycjonowania SEO jak i PPC (Google AdWords), a także możemy stworzyć dla nich nową stronę lub sklep internetowy lub zmodyfikować istniejące. Dzięki atrakcyjnej prowizji oraz dobrym rabatom, kooperacja jest korzystna dla każdej ze stron.


Podczas wieloletniej współpracy z różnymi agencjami oraz dzięki nabytemu doświadczeniu postawiliśmy na dwa rodzaje współpracy korporacyjnej, które sprawdzają się idealnie: model Partner i model Outsource, wszystkie szczegółowo pokazane poniżej. Decydując się, na któryś z proponowanych przez nas programów współpracy agencyjnej, masz pewność, że Twój klient otrzyma wysokiej jakości usługi.


Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz skorzystać z którejś z ofert współpracy – skontaktuj się z Nami!

Model :

PARTNER

Agencja, która posiada Klientów, chcących poprawić pozycję swoich stron w Internecie, kieruje ich do FrostSEO. Klienci nawiązują z nami bezpośrednią współpracę - tj. umowy i faktury usługi pozycjonowania wystawiane są przez FrostSEO na rzecz Klienta. Agencja za wszystkie faktury zapłacone przez niego otrzymuje prowizję, rozliczaną między Agencją a FrostSEO.

Model Partner
Model :

OUTSOURCE

Agencja zleca FrostSEO pozycjonowanie stron swoich Klientów i występuje jako zleceniodawca tej usługi. Wszelkie kwestie dotyczące pozycjonowania (umowy, faktury, rozliczenia) realizowane są pomiędzy Agencją a FrostSEO. W tym modelu nie uczestniczymy w ogóle w relacjach z Klientem, którego za usługę pozycjonowania rozlicza bezposrednio Agencja.

Model Partner